Jotul – norweskie kominki i piece w atrakcyjnych cenach, czyli aktualna promocja.

Jotul jako nieliczny z producentów kominków regularnie urządza akcje promocyjne. Obecnie na atrakcyjną zniżkę można liczyć przy zakupie między innymi wkładu kominkowego I 620, a więc najmłodszego dziecka norweskiej firmy. Jest to duży żeliwny kominek o szerszej wizji ognia niż jego poprzednik, czyli Jøtul I 520. Modele z tej serii są na chwilę obecną jednymi z najbardziej zaawansowanych techniczne palenisk. Oczywiście spełniają wymogi Eko-projektu (Eco-design) jednak nie jest to dziwne. Ponieważ niektóre z wyprodukowanych już kilkadziesiąt lat temu kominków spełniają obecnie wprowadzane normy. Czytelne symbole na uchwytach sterowania powietrzem ułatwiają prawidłowe użytkowanie kominka. Design pieca jest uniwersalny więc pasuje zarówno do tradycyjnych jak również nowoczesnych aranżacji. Dostępne są 4 wersje przeszklenia – podstawowa z szybą frontową, kolejne dwie z opcją lewą bądź prawą, a także trzyszybowa – wybór należy do Klienta. Każdy z nich został wyposażony w wymienną, wąską dekoracyjną ramę, która ułatwia wykonanie obudowy.

Rewelacyjne norweskie piece wolno stojące:

Kolejne produkty biorące udział w promocji to tak zwane kozy. Klasyczny F 400 oraz stylowy F 305.
Jøtul F 400 jest jednym z największych pieców na drewno na polskim rynku, mieszczącym polana do 50 cm. Posiada duże szklane drzwi, które zapewniają doskonały widok na płonący ogień. Dostępny z wykończeniem czarną farbą lub emalią oferowaną w kilku kolorach.

Norwescy projektanci Anderssen & Voll zaprojektowali piec Jøtul F 305 w którym ponadczasowe wzornictwo łączy się ze 160 letnim doświadczeniem. Wszystkie z wymienionych powyżej modeli są Państwo w stanie obejrzeć na naszej ekspozycji stałej, co więcej w obecnym sezonie grzewczym model F 305 jest jednym z urządzeń, wspomagającym nasz system grzewczy. Podłączony do komina doskonale reprezentuje swoich twórców oraz zaawansowaną technikę spalania. Brudna szyba ? Nie ma mowy! Zapraszamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą oraz naszymi realizacjami. Potwierdzamy również, że już niemal tradycyjnie promocja odbywa się w duecie z duńską marką z tej samej grupy, czyli firmą Scan. Więcej szczegółów już wkrótce…

Nasze realizacje

Szczegóły promocji