Autoryzacje i certyfikaty

Autoryzacje

Certyfikat spieki Laminam

Nasza rodzinna  firma od ponad dwudziestu lat zajmuje się realizacją „marzeń”. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty, ogromny wybór wzorów oraz solidne i bezpieczne produkty najwyższej klasy. Od roku 2018 oficjalny autoryzowany Partner Premium Plus amerykańskiej firmy WEBER produkującej grille oraz powiązane akcesoria, a także mentor i promotor szeroko pojętej kultury BBQ.

Od początku działalności postawiliśmy  przede wszystkim na jakość, estetykę i bezpieczeństwo. Uczestnictwo w wielu szkoleniach światowych liderów  ( Jotul , Brunner, Stuv, Spartherm, NunnaUuni ) wzbogaciło naszą wiedzę i ugruntowało pozycję na rynku. Nieustannie podnosimy kwalifikacje dbając o wykształcenie i znajomość aktualnych trendów branży.

Nasze montaże wykonywane są z zachowaniem zasad sztuki budowy kominków i pieców ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo przeciwpożarowe.  Realizujemy indywidualne projekty wykorzystując szeroką gamę materiałów, specjalizując się w obudowach kaflowych i piecach akumulacyjnych. Posiadamy doświadczenie w precyzyjnej obróbce kamienia i spieków kwarcowych. Wybór konkretnych rozwiązań jest zawsze precyzowany po konsultacjach z inwestorem  i ustaleniu oczekiwań oraz potrzeb.

Wykonujemy piece i kominki począwszy od projektu, przez instalację po wspólne uruchomienie, gwarantując wysoki standard wszystkich etapów współpracy. Zapewniamy oczywiście serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy gorąco do odwiedzenia firmowego salonu – Flamma Świat Kominków – ul. Przędzalniana 12 Białystok.
Godziny otwarcia : Poniedziałek – Piątek w godz. 10 -18 Sobota w godz. 10-14