O firmie

1 Firma Flamma – rok założenia 1997 – od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz kompleksową realizacją kominków oraz saun. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty, ogromny wybór wzorów.

Od początku działalności postawiliśmy na jakość, estetykę i bezpieczeństwo. Uczestnictwo w wielu szkoleniach światowych liderów z branży ( Jotul , Brunner , Austroflamm , Spartherm, NunnaUuni ) wzbogaciło naszą wiedzę i ugruntowało pozycję w branży.

1
 1 Nasze montaże wykonywane są z zachowaniem zasad sztuki budowy kominków i pieców ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Kominki i piece wykonujemy w różnych systemach grzewczych, a wybór konkretnych jest zawsze ustalany po konsultacjach i poznaniu oczekiwań inwestorów.  1
 1 Wykonujemy kominki począwszy od projektu, przez instalację po uruchomienie . Zapewniamy oczywiście serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny .

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do odwiedzenia firmowego salonu - Flamma Świat Kominków – ul. Przędzalniana 12 Białystok.
Godziny otwarcia : Poniedziałek – Piątek w godz. 10 -18 Sobota w godz. 10-14

 1